Ładowarki do samochodów elektrycznych firma Dęblin

Pojazdy elektryczne to coraz częstszy widok na naszych drogach

Jeżeli jesteśmy już posiadaczem, bądź planujemy zakup  instalacji fotowoltaicznej, mamy idealne warunki, aby stać się właścicielem własnego Wallboxa. Co daje nam posiadanie przydomowej stacji ładowania samochodów? Wygodę i duże oszczędności czasu i pieniędzy.

 

Ładowarka do auta elektrycznego Dęblin – montaż i sprzedaż firma Pro-Men

Pojazdy elektryczne coraz częściej pojawiają się na polskich drogach. Jeśli mamy już fotowoltaikę lub planujemy jej zakup, mamy idealne warunki, aby stać się posiadaczem Wallboxa. Jakie korzyści daje nam posiadanie domowego punktu ładowania samochodów? Przede wszystkim komfort i ogromną oszczędność czasu i pieniędzy. Jesteś posiadaczem samochodu elektrycznego i chcesz usprawnić proces ładowania w domu? A może szukasz niezawodnego sprzętu do biura, gabinetu lub stacji paliw? Trafiłeś we właściwe miejsce!
Oferujemy szeroką gamę punktów ładowania pojazdów elektrycznych AC i DC. Jest to wysokiej jakości urządzenie produkowane przez wiodące na świecie firmy ładujące samochody elektryczne. Ma zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale również w biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych i na parkingach. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jest również kompatybilny z kilkoma modelami samochodów elektrycznych i ma różną moc ładowania (do 25 kW). Dlatego znalezienie optymalnego rozwiązania nie jest trudne.

Jakie jest bezpieczeństwo stacji ładowania samochodów elektrycznych?

Stacje ładowania samochodów elektrycznych w naszej ofercie to innowacyjne urządzenia wyposażone w kilka dodatkowych funkcji. Jedną z opcji jest możliwość szybkiego ładowania samochodu elektrycznego, już wbudowane modemy internetowe przeznaczone do zdalnego sterowania, czy też regulacja prądu elektrycznego w trakcie ładowania. Poza tym nasze profesjonalne ładowarki do aut elektrycznych są w pełni bezpieczne.

WŁASNA STACJA ŁADOWANIA DO SAMOCHODU PRO-MEN DĘBLIN

Skontaktuj się
Ładowarka do samochodu elektrycznego

Rodzaje ładowarek

Ładowarki samochodowe dzielimy na dwie grupy

Ładowarki AC ( prąd zmienny)

  • wykorzystują napięcie 230V ( ładowarki jednofazowe )
  • wykorzystujące 400V ( trójfazowe )
  • o mocy ładowarek 2-13kW ( bez zabezpieczenie EVSE ) i maksymalnym natężeniu 16A
  • o mocy ładowarek 7-22kW ( z zabezpieczeniem EVSE ) i maksymalnym natężeniu 32.

Wykorzystując najmocniejszą ładowarkę trójfazową o maksymalnej mocy, możemy naładować w pełni samochód w czasie od 2-8 godzin.

Ładowarki DC ( prąd stały )

  • wykorzystują napięcie 400 – 800W
  • moc ich ładowania zaczyna się od 50kW, w Polsce maksymalna moc ładowarek DC dopuszczonych do użytku to 150kW
  • natężenie od 300 – 500A
  • wymagają instalacji transformatora sieciowego

Ładowarki DC pozwalają na naładowanie samochodu w czasie od 15 minut do 2 godzin. Są to jednak bardzo drogie urządzenia i dość kosztowne w utrzymaniu ( miesięczna opłata u dostawcy energii około 3000 zł ). Ze względu na ich koszt i wymagania niełatwo je spotkać w naszym kraju.

Skontaktuj się

Ładowarki samochodowe