Ładowarki do samochodów elektrycznych firma Garwolin

Pojazdy elektryczne to coraz częstszy widok na naszych drogach

Jeżeli jesteśmy już posiadaczem, bądź planujemy zakup  instalacji fotowoltaicznej, mamy idealne warunki, aby stać się właścicielem własnego Wallboxa. Co daje nam posiadanie przydomowej stacji ładowania samochodów? Wygodę i duże oszczędności czasu i pieniędzy.

 

Ładowarka do auta elektrycznego Garwolin – montaż i sprzedaż firma Pro-Men

Pojazdy elektryczne coraz częściej pojawiają się na drogach. Jeśli posiadamy już instalację fotowoltaiczną lub planujemy jej zakup, mamy idealne warunki, aby stać się posiadaczem naszego Wallboxa. Co daje nam domowy punkt ładowania samochodów? Przede wszystkim dużą wygodę i oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Masz samochód elektryczny i chcesz usprawnić proces ładowania w domu? A może szukasz niezawodnego sprzętu do biura, gabinetu lub stacji paliw? Trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy szeroką gamę punktów ładowania pojazdów elektrycznych AC i DC. Jest to wysokiej jakości urządzenie produkowane przez wiodące na świecie firmy ładujące samochody elektryczne. Znajduje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale również w biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych i na parkingach. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zapewnia również kompatybilność z kilkoma modelami samochodów elektrycznych i posiada różne moce ładowania (do 25 kW). Dlatego znalezienie optymalnego rozwiązania nie jest trudne.

BEZPIECZEŃSTWO STACJI ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Oferowane przez nas stacje ładowania samochodów elektrycznych na terenie Garwolina to nowoczesne urządzenia wyposażone w kilka dodatkowych funkcji, między innymi możliwość szybkiego ładowania samochodu elektrycznego, wbudowane modemy internetowe do zdalnego zarządzania, czy regulacja prądu elektrycznego podczas ładowania. Oprócz tego wszystkie z naszych ładowarek przeznaczonych do pojazdów elektrycznych spełniają surowe normy bezpieczeństwa. Oprócz tego są łatwe w użytkowaniu. Wszystko to sprawia, że ładowanie samochodu elektrycznego jest łatwe i bezpieczne.

WŁASNA STACJA ŁADOWANIA DO SAMOCHODU PRO-MEN GARWOLIN

Skontaktuj się
Ładowarka do samochodu elektrycznego

Rodzaje ładowarek

Ładowarki samochodowe dzielimy na dwie grupy

Ładowarki AC ( prąd zmienny)

  • wykorzystują napięcie 230V ( ładowarki jednofazowe )
  • wykorzystujące 400V ( trójfazowe )
  • o mocy ładowarek 2-13kW ( bez zabezpieczenie EVSE ) i maksymalnym natężeniu 16A
  • o mocy ładowarek 7-22kW ( z zabezpieczeniem EVSE ) i maksymalnym natężeniu 32.

Wykorzystując najmocniejszą ładowarkę trójfazową o maksymalnej mocy, możemy naładować w pełni samochód w czasie od 2-8 godzin.

Ładowarki DC ( prąd stały )

  • wykorzystują napięcie 400 – 800W
  • moc ich ładowania zaczyna się od 50kW, w Polsce maksymalna moc ładowarek DC dopuszczonych do użytku to 150kW
  • natężenie od 300 – 500A
  • wymagają instalacji transformatora sieciowego

Ładowarki DC pozwalają na naładowanie samochodu w czasie od 15 minut do 2 godzin. Są to jednak bardzo drogie urządzenia i dość kosztowne w utrzymaniu ( miesięczna opłata u dostawcy energii około 3000 zł ). Ze względu na ich koszt i wymagania niełatwo je spotkać w naszym kraju.

Skontaktuj się

Ładowarki samochodowe