Pompy basenowe Dęblin

Kompleksowa usługa

Świadczymy kompleksowe usługi w doborze, sprzedaży oraz montażu basenowych pomp ciepła

Pompa ciepła basenowa od Pro-Men Dęblin

Co może zaoferować Ci pompa ciepła PCWB? Pompa ciepła to bardzo ekonomiczne i wygodne rozwiązanie, które podgrzewa wodę w basenach zewnętrznych (przydomowych i publicznych).

Opracowano specjalne rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające bezpośrednie podłączenie wody bez konieczności stosowania m.in. dodatkowego wymiennika ciepła. Zapewnia to szybki i łatwy montaż oraz szczególnie wysoką wydajność pracy. Komfortowe korzystanie z basenu może trwać nie 1-2 miesiące, ale nawet 5 miesięcy w roku.

Pompa ciepła powietrze/woda PCWB 7,6kW-A przeznaczona jest do bezpośredniego podłączenia do instalacji wodnej basenu. Służy do podgrzewania wody i w razie potrzeby jej schładzania. Pompa ciepła montowana jest na zewnątrz budynku, a jej konstrukcja umożliwia łatwy demontaż po zakończeniu sezonu kąpielowego.

Pompy ciepła PCBWB służą do sezonowego podgrzewania wody zarówno w basenach prywatnych, jak i publicznych. Zastosowanie pompy ciepła pozwala wydłużyć żywotność basenu zewnętrznego nawet o 5-6 miesięcy w roku, co zapewnia odpowiednią temperaturę wody przy niskich kosztach eksploatacji. Pompa ciepła PCBWB może być stosowana do wszystkich typów basenów, zarówno basenów o stałej konstrukcji, jak i ramowych, basenów nadmuchiwanych itp.

Niskie koszty przy komforcie podgrzewania wody w basenie

Pompy ciepła PCBWB wykorzystując głównie energię odnawialną, zapewniają niskie koszty ogrzewania wody w basenie. Dzięki niskim temperaturom roboczym pompy ciepła PCBWB osiągają szczególnie wysoką sprawność. Współczynnik COP osiąga wartość 6. Oznacza to, że z 1 kW zużytej energii elektrycznej powstaje prawie 6 kW ciepła.

Pompa ciepła PCBWB jest zazwyczaj instalowana wewnątrz samego basenu. Najczęściej stosowane modele z ogrzewaniem do 10 kW pracują na poziomie głośności 51-53 dB(A). Oznacza to, że nawet przy pełnej mocy, w niewielkiej odległości 2-3 metrów od urządzenia, śpiew ptaków i inne dźwięki otoczenia są głośniejsze. Jeśli otoczenie domu jest bardzo ciche, możesz oczywiście skorzystać z funkcji regulacji i odpowiednio ustawić godziny pracy pompy ciepła dla pełnego relaksu. Aby sprostać najwyższym wymaganiom dopasowania pracy urządzenia do absolutnego minimum poziomu hałasu, przewidziano szereg różnych typów pomp ciepła PCWB wyposażonych w sprężarkę inwerterową.

Oferujemy wiele pomp ciepła, w tym: pompy ciepła serii PCWB ze sprężarką 1-stopniową, np. PCWB 4, OkW-A (PINGWIN), PCWB 5,4kW-A, PCWB 10,0kW-A, PCWB13,OkW-A, PCWB 16, OkW-A, pompy ciepła serii PCWB ze sprężarką inwerterową PCWBi 9,0kW-A, PCWBi 12,OkW-A, PCWBi 19,5kW-A, PCWBi 24,2kW-A, PCWBi 28,3kW-A, a oprócz tego profesjonalne wyposażenie dodatkowe dla pomp ciepła PCWB. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą pompy basenowe Zamość? Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

POMPY DO BASENÓW PRO-MEN DĘBLIN OFERTA:

Skontaktuj się
Pompa do grzania basenu
Kup na