Pompy basenowe Siedlce

Kompleksowa usługa

Świadczymy kompleksowe usługi w doborze, sprzedaży oraz montażu basenowych pomp ciepła

Pompa ciepła basenowa od Pro-Men Siedlce

Do czego służy pompa ciepła PCWB?

Pompy ciepła do wody basenowej są innowacyjną metodą podgrzewania wody w sztucznych zbiornikach wodnych, dzięki której przedłużysz czas użytkowania basenu oraz zaoszczędzisz pieniądze. Nie musisz już ograniczać się do dwóch najcieplejszych miesięcy w roku, bo pompa ciepła będzie podgrzewała wodę basenową bardzo niskim kosztem nawet do pół roku w zależności od pogody. Pompy ciepła mają też funkcję regulacji temperatury wody zależnie od prywatnych preferencji, jeśli wykorzystujemy je do celów prywatnych.

Powietrzne pompy ciepła sprawdzają się też w większych basenach miejskich, hotelowych, szkolnych czy w Aquaparkach. Podłączane są poprzez nieskomplikowane złącza, które powinny znajdować się średnio w odległości 2-3 metrów od basenu. Taka uproszczona konstrukcja to znaczna oszczędność energii, ponieważ unikamy kolejnego wymiennika ciepła, podłączając się bezpośrednio do technologicznego obiegu wody basenowej. Montaż i demontaż przebiegają szybko i łatwo, więc każdy będzie mógł odłączyć ją na zimowe miesiące do przechowywania.

Zasada pompy PCWB czerpie z zasady działania lodówki, ale w nieco ulepszonej wersji – pompa przetwarza ciepło z powietrza atmosferycznego prosto na energię cieplną, którą oddaje wodzie basenowej. Umieszczenie pompy w niedużej odległości od basenu nie zakłóci Ci błogiego odpoczynku, ponieważ pracują one cicho. Jeśli jednak będzie konieczność zainstalowania więcej niż jednej pompy, posiadamy typoszereg pomp ciepła PCWBi wyposażone w sprężarki inwerterowe.

Możesz być posiadaczem urządzenia korzystającego z darmowej energii i cieszyć się idealnie ciepłą wodą wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Sprawdź, jakie jeszcze urządzenia przetwarzające odnawialne źródła energii możesz zainstalować w swoim domu. Zostań przykładem świadomego ekologicznie obywatela!

Oferujemy wiele pomp ciepła, w tym: pompy ciepła serii PCWB ze sprężarką 1-stopniową, np. PCWB 4, OkW-A (PINGWIN), PCWB 5,4kW-A, PCWB 10,0kW-A, PCWB13,OkW-A, PCWB 16, OkW-A, pompy ciepła serii PCWB ze sprężarką inwerterową PCWBi 9,0kW-A, PCWBi 12,OkW-A, PCWBi 19,5kW-A, PCWBi 24,2kW-A, PCWBi 28,3kW-A, a oprócz tego profesjonalne wyposażenie dodatkowe dla pomp ciepła PCWB. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą pompy basenowe Zamość? Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

POMPY DO BASENÓW PRO-MEN SIEDLCE OFERTA:

Skontaktuj się
Pompa do grzania basenu
Kup na