Pompy basenowe Starachowice

Kompleksowa usługa

Świadczymy kompleksowe usługi w doborze, sprzedaży oraz montażu basenowych pomp ciepła

Pompa ciepła basenowa od Pro-Men Starachowice

Pompy ciepła do wody basenowej to łatwy i dobry sposób na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody w basenach i wydłużenie sezonu na pluskanie się w basenie. Sprawdzą się zarówno w małych przydomowych basenach stelażowych, większych gruntowych oraz dużych zbiornikach jak baseny szkolne, hotelowe, a nawet miejskie. Dzięki podgrzewaniu wody basenowej możesz cieszyć się swoją ulubioną aktywnością przez prawie pół roku, a nie tylko przeciętne dwa miesiące. W przypadku zbyt ciepłej wody ogrzewanej bezpośrednio promieniami słońca niektóre modele pomp są wyposażone w regulację temperatury i mogą ją obniżyć.

Podgrzewanie wody basenowej pompą ciepła jest dużo bardziej ekologiczne i ekonomiczne niż innymi sposobami, ponieważ nie zużywa ona cennych surowców ani nie produkuje zbędnych gazów. Działanie pompy ciepła do wody basenowej polega na prostych procesach termodynamicznych. Pompa czerpie ciepło z powietrza, ale źródłem może być także ciepło wnętrza ziemi, które jest wykorzystywane do pozyskiwania z nich ciepła. W taki sposób przetwarzane jest ciepło znajdujące się już w atmosferze bez konieczności uwalniania dodatkowych szkodliwych produktów ubocznych spalania.

Zwykle pompę ciepła do wody basenowej montuje się na zewnątrz w odległości dwóch-trzech metrów od basenu i ma uproszczone podłączenie do obiegu wody, by zminimalizować straty energii. Krótsza droga to brak konieczności montowania dodatkowego wymiennika ciepła. Nie musisz się martwić, że pracująca pompa zakłóci Ci przyjemność z wypoczynku w basenie, ponieważ jej praca jest na tyle niezauważalna, co śpiew ptaków czy cicho grający w tle telewizor. Natomiast wydajność takiej pompy jest zauważalna, ponieważ jej efektywność określa się na 6 w skali COP, co oznacza sześciokrotnie większą produkcję energii cieplnej w porównaniu do zużytej energii. Pompa ciepła ma bardzo łatwy montaż, dlatego możesz bez przeszkód samodzielnie ją odłączać na zimowe miesiące.

Działaj świadomie i bądź rozsądnym mieszkańcem – działaj w zgodzie z naturą, wybierając ekologiczne rozwiązania!

Oferujemy wiele pomp ciepła, w tym: pompy ciepła serii PCWB ze sprężarką 1-stopniową, np. PCWB 4, OkW-A (PINGWIN), PCWB 5,4kW-A, PCWB 10,0kW-A, PCWB13,OkW-A, PCWB 16, OkW-A, pompy ciepła serii PCWB ze sprężarką inwerterową PCWBi 9,0kW-A, PCWBi 12,OkW-A, PCWBi 19,5kW-A, PCWBi 24,2kW-A, PCWBi 28,3kW-A, a oprócz tego profesjonalne wyposażenie dodatkowe dla pomp ciepła PCWB. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą pompy basenowe Zamość? Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

POMPY DO BASENÓW PRO-MEN STARACHOWICE OFERTA:

Skontaktuj się
Pompa do grzania basenu
Kup na