Klimakonwektory

Klimakonwektory

Klimakonwektory przypodłogowe są przeznaczone do ogrzewania i chłodzenia pomieszczenia w instalacji wodnej 2-rurowej, zasilanej z pompy ciepła PCCO SPLIT pracującej w trybie ogrzewania lub chłodzenia aktywnego.

 • Ekologiczna energia cieplna

Klimakonwektor podsufitowy SC-12YB

  Klimakonwektor przypodłogowy BM150

   Klimakonwektor przypodłogowy BM350

    Klimakonwektor przypodłogowy BM450

     Klimakonwektor przypodłogowy BM550

      Zastosowanie klimakonwektorów

      Klimakonwektory Hewalex stanowią wygodne w zastosowaniu rozwiązanie zapewniające zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Wysoki poziom komfortu cieplnego jest osiągany dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator. Klimakonwektory uzyskują dzięki temu wysoką efektywność energetyczną pozwalając na obniżenie temperatury wody w trybie grzewczym, co zapewnia korzystne warunki pracy dla pompy ciepła. Dostępne są klimakonwektory podsufitowe oraz przypodłogowe.

      Możliwości zastosowania

      Pełne możliwości klimakonwektorów przypodłogowych można wykorzystać we współpracy z pompami ciepła typoszeregu PCCO SPLIT. We współpracy z kotłem grzewczym możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń, z kolei z pompą ciepła można dodatkowo realizować aktywne chłodzenie budynku. Klimakonwektory można stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych, usługowych, turystycznych itp.

      Potrzebujesz fachowej wyceny, czy doradztwa? Zadzwoń, Doradzimy!