Klimakonwektory

Klimakonwektory

Klimakonwektory

Klimakonwektor do pompy ciepła to zamknięty w estetycznej obudowie wymiennik ciepła z wentylatorem, podłączony zarówno do instalacji grzewczej, jak i chłodniczej. Tym samym klimakonwektor do pompy ciepła łączy w sobie funkcje grzejnika i klimatyzatora.

 • Skarbonka

  Ekologiczna energia cieplna

Klimakonwektor podsufitowy SC-12YB

Klimakonwektor podsufitowy SC-12YB

  Klimakonwektor przypodłogowy BM150

  Klimakonwektor przypodłogowy BM150

   Klimakonwektor przypodłogowy BM350

   Klimakonwektor przypodłogowy BM350

    Klimakonwektor przypodłogowy BM450

    Klimakonwektor przypodłogowy BM450

     Klimakonwektor przypodłogowy BM550

     Klimakonwektor przypodłogowy BM550

      Zastosowanie klimakonwektorów

      Klimakonwektory Hewalex stanowią wygodne w zastosowaniu rozwiązanie zapewniające zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Wysoki poziom komfortu cieplnego jest osiągany dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator. Klimakonwektory sufitowe i podłogowe uzyskują dzięki temu wysoką efektywność energetyczną pozwalając na obniżenie temperatury wody w trybie grzewczym, co zapewnia korzystne warunki pracy dla pompy ciepła. Dostępne są klimakonwektory sufitowe oraz klimakonwektory podłogowe.

      Możliwości zastosowania

      Pełne możliwości klimakonwektorów podłogowych można wykorzystać we współpracy z pompami ciepła typoszeregu PCCO SPLIT. We współpracy z kotłem grzewczym możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń, z kolei z pompą ciepła można dodatkowo realizować aktywne chłodzenie budynku. Klimakonwektory można stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych, usługowych, turystycznych itp. Takie klimakonwektory do pompy ciepła w Lublinie cieszą się coraz większą popularnością, również wśród klientów indywidualnych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

      Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego klimakonwektora i innych urządzeń dostępnych w naszej ofercie, tak aby stworzyły wydajny system, a przy tym by było to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Mamy interesujące rozwiązania odpowiednie do różnego rodzaju potrzeb. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy o dostępnych rozwiązaniach, opartych o nowoczesne technologie, jak klimakonwektory do pompy ciepła już teraz dostępne w Lublinie.

      Potrzebujesz fachowej wyceny, czy doradztwa? Zadzwoń, Doradzimy!