freesun

Firma FREE SUN powstała w 2015 roku i wchodzi w skład grupy Pro-Men funkcjonującej na rynku budowlanym od 1992 r. Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i Europie. Rozwój technologii zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. Wykonane przez naszych specjalistów prace cieszą się bardzo dobrą opinią zadowolonych klientów.

 • Misja


  Pragniemy przyczynić się do ekologicznego rozwoju Lubelszczyzny, tworząc rozwiązania, które zmienią ją na lepsze.

 • Wizja


  Nasza firma od lat angażuje się w rozwój i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w naszych projektach. Naszą wizją jest tworzenie coraz większej liczby rozwiązań, które przyczynią się do zmniejszenia wpływu działalności ludzkiej na naszą planetę.

Nasza historia

2014

W 2014 roku zamontowaliśmy pierwszą wietrzną pompę ciepła (jedną z pierwszych na Lubelszczyźnie), która działa do dziś.

2015

Na początku działalności zajmowaliśmy się rusztowaniami, a w kolejnych latach zaczęliśmy poszerzać swoją ofertę o inne rozwiązania.

2019

W 2019 roku w naszej ofercie pojawiły się instalacje fotowoltaiczne.

2021

Od 2021 roku dysponujemy ładowarkami samochodowymi. Wykonane przez naszych specjalistów prace, cieszą się bardzo dobrą opinią zadowolonych klientów.

Firma to ludzie

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych specjalistów, dla których praca jest pasją. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, które pozwolą oszczędzić pieniądze oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Wspólnie staramy się wprowadzać pozytywne zmiany i uczynić planetę lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń.

Nim miną pokolenia, maszyny zaopatrywane będą w moc, którą da się uzyskać z dowolnego miejsca wszechświata. Kwestią czasu pozostaje, by człowiek podłączył urządzenia do koła zamachowego przyrody.

– Nikola Tesla

nasz zespół

Nasze atuty

 • Bezpłatna wycena
  i ekspertyza rentowności

  Przeprowadzamy indywidualny audyt, obliczamy rentowność proponowanych rozwiązań oraz bezpłatnie wyceniamy usługę.

 • Pomoc w składaniu
  dokumentów do PGE

  Pomagamy przygotować komplet dokumentów potrzebnych do zgłoszenia instalacji w PGE.

 • Pomoc w finansowaniu
  inwestycji

  Przedstawiamy wszystkie dostępne rozwiązania związane z dofinansowaniem instalacji m.in. możliwe ulgi podatkowe i programy rządowe.

 • Pomoc w uzyskaniu
  dofinansowania

  Składamy wszelkie dokumenty potrzebne do uzyskania dofinansowania z dostępnych programów rządowych.

 • Pełna obsługa - montaż
  i uruchomienie instalacji

  Zapewniamy profesjonalny, objęty gwarancją montaż oraz usługi wykwalifikowanych instalatorów.

 • Gwarancje do 25 lat

  Oferujemy stałą opiekę serwisową zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Gwarancja może sięgać nawet 25 lat w przypadku liniowego spadku mocy.