Partnerzy Freesun

Razem

      możemy więcej!

Zobacz, dlaczego klienci chętnie nas wybierają

 • Instytucje państwowe
  i służby

  Czasy się zmieniają, ale jedno pozostaje niezmienne. Od lat jesteśmy wiarygodnym partnerem dla instytucji państwowych i służb, dla których najważniejsza jest niezawodność i pełna zgodność z przepisami prawa oraz międzynarodowymi certyfikatami.

 • Duże firmy i wymagający klienci
  indywidualni

  Dzięki elastycznemu podejściu i szerokiemu zakresowi naszych usług, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno właściciela niewielkiego domu, który poszukuje przyjaznych dla środowiska i portfela rozwiązań, jak i managera dużej korporacji.

 • Własne laboratoria testowe

  Wszystkie pompy i sprzęt, który oferujemy, są testowane najpierw w naszych zakładach. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy klientom nie tylko innowacyjne i efektywne, ale także niezawodne i zgodne z najwyższymi standardami branżowymi rozwiązania.

 • Pionier na Lubelszczyźnie

  Instalowaliśmy jedną z pierwszych pomp ciepła na Lubelszczyźnie. Dzięki temu staliśmy się prekursorem w regionie i zainspirowaliśmy inne przedsiębiorstwa oraz mieszkańców do korzystania z ekologicznych technologii, które chronią środowisko i zapewniają komfort.

 • Ponad dwie dekady
  doświadczenia

  Nieprzerwanie od 21 lat pomagamy naszym klientom zwiększyć ich poziom i komfort życia z korzyścią dla portfela. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące projektów dla domów prywatnych, firm i instytucji państwowych. Nasze największe osiągnięcie? Bezawaryjność instalacji.

 • Wykwalifikowani instalatorzy

  Nasi instalatorzy to wykwalifikowani specjaliści posiadający kierunkowe wykształcenie oraz bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Unikamy podejścia „wszyscy robią wszystko”, ponieważ wiemy, że profesjonalizm wymaga specjalizacji.

 • Bezpośrednia współpraca
  z prawnikami

  Środowisko dotacji i regulacji unijnych podlega częstym zmianom, co sprawia, że trudno jest odróżnić wiarygodne informacje od tych niepotwierdzonych. Dzięki naszej współpracy z prawnikami specjalizującymi się w branży, zapewniamy klientom rzetelne dane.

 • Czołowi producenci

  Jesteśmy dumni z tego, że korzystamy wyłącznie z produktów czołowych producentów na rynku, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, oferują innowacyjne rozwiązania i zapewniają wysoki poziom obsługi serwisowej. Dzięki temu nasi klienci śpią spokojnie.

 • Akredytowany asortyment

  W odpowiedzi na dramatyczną sytuację na rynku, w której coraz więcej urządzeń energetycznych nie spełniało wymagań i standardów, IOŚ wprowadził listę ZUM. Wszystkie nasze jednostki znajdują się na liście, co oznacza, ​​że spełniamy najwyższe standardy ekologiczne.

 • Serwis producencki

  Zapewniamy pełen serwis producencki – szybki, skuteczny i co najważniejsze, bez przestoju! Choć wiemy, że prawdopodobnie nigdy nie będziesz musiał korzystać z gwarancji, dla Twojego spokoju oferujemy ochronę na okres 2-5 lat, zależnie od producenta.

Zostań naszym partnerem!

Firmy wykończeniowe

Współpraca z nami to szansa na poszerzenie oferty o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Dzięki naszym produktom i know-how, firmy wykończeniowe będą mogły zaoferować swoim klientom innowacyjne opcje, co przekłada się na większe zyski. Dodatkowo, jako partnerzy, zapewniamy wsparcie marketingowe i techniczne, co ułatwia realizację projektów i dystansuje konkurencję na rynku.

Kierownicy budowy

Współpraca z Free Sun to dla kierowników budowy gwarancja spokoju. Dlaczego? Bo nasz montaż zawsze przebiega bezproblemowo, a zaawansowane technologie zapewniają optymalne działanie.

Hydraulicy

W branży fotowoltaicznej hydraulicy odgrywają kluczową rolę. To często do nich w pierwszej kolejności zwracają się klienci zainteresowani montażem instalacji PV. Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom hydraulików, oferując im szereg korzyści ze współpracy, takich jak między innymi nowe możliwości rozwoju, większa ilość klientów, budowanie wizerunku zaufanego partnera.

Deweloperzy

Deweloperzy mają wiele powodów, aby nawiązać współpracę z Free Sun. Nasze rozwiązania zwiększają wartość i atrakcyjność inwestycji deweloperskich. Pozwalają deweloperowi także wyróżnić się na tle konkurencji jako firma dbająca o środowisko i oferująca innowacyjne rozwiązania, co przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku firmy.

Projektanci

Współpracujący z nami projektanci zyskują dostęp do najnowszych technologii, które mogą wzbogacić ich projekty o ekologiczne rozwiązania energetyczne. Oferujemy wsparcie w integrowaniu energii odnawialnej w planach architektonicznych. Partnerstwo z Free Sun zwiększy atrakcyjność projektów i szansę na budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Sprawdź,
ile zaoszczędzisz

Karol Sybirski

Doradca techniczny