Fotowoltaika – instalacja Wilczopole

 • Moc instalacji
  5,5kW
 • Rodzaj paneli
  JA Solar 380
 • Inwerter
  Solis 3p6k-4g
 • Montaż
  Montaż paneli na południowej części dachu (pokrycie dachowe-blachodachówka)

Realizacja instalacji fotowoltaicznej  w Wilczopolu

Z przyjemnością prezentujemy kolejną realizację – zamontowanie instalacji fotowoltaicznej dla jednego z naszych klientów w Wilczopolu.

Cel projektu:

Celem projektu było dostarczenie rozwiązania, które pozwoli na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji własnej energii elektrycznej oraz zminimalizowanie emisji CO2.

Przebieg prac:

Konsultacja i analiza: Rozpoczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb naszego klienta oraz lokalnych warunków. Na podstawie tych informacji zaproponowaliśmy odpowiednie rozwiązanie.

Projekt: Nasz zespół inżynierów przygotował indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, uwzględniając oczekiwania i budżet klienta.

Montaż: Zajęliśmy się profesjonalnym montażem wszystkich komponentów, zapewniając szybki i bezproblemowy proces instalacji.

Serwis: Po zakończeniu instalacji klient otrzymał serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co zapewniło mu bezstresowe korzystanie z naszego rozwiązania.

Efekty realizacji:

W odpowiedzi na potrzeby klienta zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną na budynku jednorodzinnym w Wilczopolu o mocy 5,5kW. Wykorzystaliśmy panele Ja Solar 380 oraz falownik Solis 6kW.

Inne realizacje

Wilczopole
2023 r.

Wojcieszków
2023 r.

Konopnica
2023 r.

Konopnica
2023 r.