Fotowoltaika – instalacja w Kamionce

 • Moc instalacji
  4,8kW
 • Rodzaj paneli
  JA Solar 340
 • Inwerter
  Solis 3p5k-4g
 • Montaż
  Montaż na gruncie

Realizacja instalacji fotowoltaicznej w Kamionce

Z przyjemnością prezentujemy realizację zamontowania instalacji fotowoltaicznej dla jednego z naszych klientów w Kamionce.

Cel projektu:

Skupiliśmy się na stworzeniu kompleksowego systemu pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych. Celem było dostarczenie naszemu klientowi nie tylko oszczędności finansowych, ale także możliwości przyczynienia się do ochrony naszej planety poprzez redukcję emisji CO2.

Przebieg pracy:

Analiza i konsultacje: Rozpoczęliśmy od głębokiej analizy potrzeb klienta oraz lokalnych warunków. Wspólnie omówiliśmy cele projektu i dostosowaliśmy rozwiązanie do oczekiwań.

Projektowanie rozwiązania: Stworzyliśmy indywidualny projekt, uwzględniający najnowsze technologie i najlepsze praktyki w dziedzinie fotowoltaiki. Nasze rozwiązanie było zoptymalizowane pod kątem wydajności i estetyki.

Montaż i uruchomienie: Nasza doświadczona ekipa przeprowadziła bezproblemowy montaż paneli słonecznych i zainstalowała niezbędne komponenty.

Serwis: Po zakończeniu instalacji klient otrzymał serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Efekty Projektu:

Wykorzystaliśmy 11 sztuk paneli fotowoltaicznych Ja Solar 340 o łącznej mocy 4,8kW oraz inwerter, do którego podpięta jest instalacja firmy Ginlong Technologies. Jest to wiodący producent inwerterów fotowoltaicznych Solis. Instalacja przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd, zwiększenia niezależności energetycznej, a także redukcji emisji CO2.

Inne realizacje

Wilczopole
2023 r.

Wojcieszków
2023 r.

Konopnica
2023 r.

Wilczopole
2023 r.