Fotowoltaika – instalacje w Lublinie przy ul. Farmaceutycznej

 • Moc instalacji
  Dwie instalacje o mocy po 6,4kW
 • Rodzaj paneli
  JA Solar 380
 • Inwerter
  3p8k-4g
 • Montaż
  Montaż paneli na południowej części dachu (pokrycie dachowe-blacha trapezowa)

Realizacja instalacji fotowoltaicznej  w Lublinie przy ul. Farmaceutycznej

Z przyjemnością prezentujemy realizację zamontowania dwóch instalacji fotowoltaicznych dla klienta w Lublinie przy ul. Farmaceutycznej.

Cel projektu:

Celem projektu było dostarczenie rozwiązania, które pozwoli na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji własnej energii elektrycznej oraz zminimalizowanie emisji CO2.

Przebieg prac:

Konsultacja i analiza: Rozpoczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb naszego klienta oraz lokalnych warunków. Na podstawie tych informacji zaproponowaliśmy odpowiednie rozwiązanie.

Projekt: Nasz zespół inżynierów przygotował indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, uwzględniając oczekiwania i budżet klienta.

Montaż: Zajęliśmy się profesjonalnym montażem wszystkich komponentów, zapewniając szybki i bezproblemowy proces instalacji.

Serwis: Po zakończeniu instalacji klient otrzymał serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Efekty realizacji:

W odpowiedzi na potrzeby klienta zamontowaliśmy dwie instalacje fotowoltaiczne o mocy 6,4kW na budynku typu bliźniak. Zainstalowaliśmy po 17 sztuk paneli Ja Solar 380 na obydwu dachach o pokryciu blachy trapezowej oraz inwerter firmy Ginlong Technologies Solis 3p8k, z możliwością późniejszej rozbudowy instalacji, ale bez konieczności wymiany falownika.

Inne realizacje

Wilczopole
2023 r.

Wojcieszków
2023 r.

Konopnica
2023 r.

Wilczopole
2023 r.