Fotowoltaika – instalacja w Milejowie

 • Moc instalacji
  13,7 kW
 • Rodzaj paneli
  Ja Solar 380
 • Inwerter
  3p15k-4g
 • Montaż
  Montaż paneli wschód-zachód-południe (pokrycie dachowe-blachodachówka)

Realizacja instalacji fotowoltaicznej w Milejowie

Z przyjemnością prezentujemy realizację – założenie instalacji fotowoltaicznej dla klienta w Milejowie. Podjęliśmy wyzwanie z zaangażowaniem, dążąc do dostarczenia mu jak najlepszych rozwiązań.

Cel projektu:

Projekt ten polegał na zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych na dachu naszego klienta, przekształcając jego nieruchomość w źródło ekologicznej i zrównoważonej energii. Celem projektu było dostarczenie klientowi nie tylko oszczędności na rachunkach za prąd, ale także niezależności energetycznej i pozytywnego wpływu na środowisko.

Przebieg prac:

Konsultacja i analiza: Rozpoczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb klienta oraz lokalnych warunków. Na podstawie tych informacji zaproponowaliśmy odpowiednie rozwiązanie.

Projekt: Nasz zespół inżynierów przygotował indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, uwzględniając oczekiwania i budżet klienta.

Montaż: Zajęliśmy się profesjonalnym montażem wszystkich komponentów, zapewniając szybki i bezproblemowy proces instalacji.

Serwis: Po zakończeniu instalacji klient otrzymał serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Efekty realizacji

Zainstalowaliśmy moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 13,7 kW na blachodachówce od strony wschodniej, zachodniej oraz  południowej  zgodnie z jego nachyleniem. Wykorzystaliśmy panele Ja Solar 380 oraz zamontowaliśmy falownik Solis producenta Ginlong Technologies, będącego globalnym liderem w dziedzinie stringowych falowników fotowoltaicznych.

Inne realizacje

Wilczopole
2023 r.

Wojcieszków
2023 r.

Konopnica
2023 r.

Wilczopole
2023 r.