Fotowoltaika – instalacja w Nałęczowie

 • Moc instalacji
  9,88 kW
 • Rodzaj paneli
  JA Solar 380
 • Inwerter
  3p10k-4g
 • Montaż
  Montaż paneli na gruncie

Realizacja instalacji fotowoltaicznej w Nałęczowie

Z przyjemnością prezentujemy realizację – założenie instalacji fotowoltaicznej dla jednego z naszych klientów w Nałęczowie.

Cel projektu:

Celem projektu było dostarczenie rozwiązania, które pozwoli na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji własnej energii elektrycznej.

Przebieg prac:

Konsultacja i analiza: Rozpoczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb naszego klienta oraz lokalnych warunków. Na podstawie tych informacji zaproponowaliśmy odpowiednie rozwiązanie.

Projekt: Nasz zespół inżynierów przygotował indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, uwzględniając oczekiwania i budżet klienta.

Montaż: Zajęliśmy się profesjonalnym montażem wszystkich komponentów, zapewniając szybki i bezproblemowy proces instalacji.

Serwis: Po zakończeniu instalacji klient otrzymał serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co zapewniło mu bezstresowe korzystanie z naszego rozwiązania.

Efekty realizacji:

W efekcie powstała niezawodna instalacja fotowoltaiczna składająca się z 26 paneli Ja Solar 380 zamontowanych na gruncie oraz inwertera Solis 3p10k firmy Ginlong Technologies. Moc całej instalacji wynosi  9,88kW.

Inne realizacje

Wilczopole
2023 r.

Wojcieszków
2023 r.

Konopnica
2023 r.

Wilczopole
2023 r.