Fotowoltaika – instalacja w Stojeszyn-Kolonia

 • Moc instalacji
  5,4 kW
 • Rodzaj paneli
  JA Solar 340
 • Inwerter
  3p5k-4g
 • Montaż
  Południowa część dachu (pokrycie dachowe – blacha trapezowa)

Realizacja instalacji fotowoltaicznej  w Stojeszyn-Kolonia

Z przyjemnością prezentujemy realizację założenia instalacji fotowoltaicznej dla jednego z naszych klientów.

Cel projektu:

Celem projektu było dostarczenie rozwiązania, które pozwoli na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji własnej energii elektrycznej oraz zminimalizowanie emisji CO2.

Przebieg prac:

Konsultacja i analiza: Rozpoczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb naszego klienta oraz lokalnych warunków. Na podstawie tych informacji zaproponowaliśmy odpowiednie rozwiązanie.

Projekt: Nasz zespół inżynierów przygotował indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, uwzględniając oczekiwania i budżet klienta.

Montaż: Zajęliśmy się profesjonalnym montażem wszystkich komponentów, zapewniając szybki i bezproblemowy proces instalacji.

Serwis: Po zakończeniu instalacji klient otrzymał serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, co zapewniło mu bezstresowe korzystanie z naszego rozwiązania.

Efekty realizacji:

Na dachu o pokryciu blachy trapezowej, od strony południowej zgodnie z jego nachyleniem, zainstalowaliśmy moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 5,4 kW. Użyliśmy 16 sztuk paneli Ja Solar 340. Moduły  składają się z multibusbarowych ogniw PERC ciętych na pół, które gwarantują wyższą moc wyjściową, lepszy współczynnik temperaturowy, obniżoną wrażliwość na zacienienie, niższe ryzyko wystąpienia hot spotów oraz wyższą odporność na obciążenia mechaniczne. Klient otrzymał 12 lat gwarancji na produkt oraz
25 lat gwarancji na zachowanie stałej degradacji.

Inne realizacje

Wilczopole
2023 r.

Wojcieszków
2023 r.

Konopnica
2023 r.

Wilczopole
2023 r.